Płatne ogłoszenia

W związku z licznymi wiadomościami jakie dostajemy od Państwa, że strona jest zawirusowana odpowiadamy. Nie jest to wirus, lecz system reklam, dzięki któremu możemy zarobić na utrzymanie witryny. Jako, że utrzymanie witryny, hosting, administracja, serwer kosztuje wprowadziliśmy pewne zmiany.

Od teraz nie będziecie Państwo nękani pojawiającymi się reklamami, ale wystawianie ofert będzie płatne. Będzie to symboliczna opłata 2,46 zł za ogłoszenie. Nie zbijemy na tym kokosów, Państwa bardzo to nie obciąży po kieszeni, a my będziemy mogli utrzymać stronę i dalej dla Państwa świadczyć usługi.

Wierzymy, że gdy wystawienie oferty stanie się płatne treść ogłoszenia będzie przez pracodawcę przemyślane, a do potencjalnych wychowawców trafią tylko najlepsze oferty.

Dodatkowo zamykamy dział opinii, gdzie pojawiało się bardzo dużo niecenzuralnych słów i było to wykorzystywane do poszukiwania pracy. W zamian za to pojawi się dział Szukam pracy, gdzie każdy wychowawca będzie mógł się opisać i dzięki temu szybciej znaleźć pracę.

Dziękujemy za zrozumienie i pozdrawiamy!

Komentarze

Dawid napisał(a):
Cześć, Szukamy opiekuna na wyjazd do Hiszpanii w terminie 16 - 27.08.2019 Zainteresowanych prosimy o kontakt na maila kadra@funclub.pl Biuro Podróży Funclub
Alicja napisał(a):
Poszukuje wychowawców na kolonie w Rzucewie w terminie 18-31.08. Wyjazd z Przeworska( woj. podkarpackie) . Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: 606-710-122
Marcin napisał(a):
Dlaczego brak jest informacji, że ogłoszenia zdrożały do 5 zł z VAT?

Strona: 1

Imię:

Treść:

2 plus 3 =

Szukam pracy

Sławomir Nowosad szuka pracy.
"Wieloletni kierownik w placówkach wypoczynku dzie..."
Bernadetta Koc szuka pracy.
"Kierowca kat D wychowawca, kierownik obozow.trener..."
Nikola Setta szuka pracy.
"Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy dzieć..."

Nasi partnerzy:

Strona główna | Współpraca

Copyright © doneta.pl