Stanowisko:
   Wychowawca - opiekun
   Wynagrodzenie:
   do ustaleniazł
   Destynacja:
   Murzasichle
   Wyjazd z:
   Katowice
   Termin:
   2018-08-18-2018-08-27
Obowiązki: Poszukujemy wychowawców kolonijnych (studenci- nauczyciele). Do obowiązków należeć będą: • Opieka wychowawcza nad grupą • Prowadzenie zajęć rekreacyjnych /sportowych • Prowadzenie animacji dla dzieci • Pomoc dzieciom w codziennym czynnościach Jeżeli posiadasz: • Kurs Wychowawcy Kolonijnego, zaświadczenie o niekaralności • Dobrą organizację pracy • Komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność, uczciwość * wyjazd na kolonie z Katowic, MURZASICHLE k/ Zakopanego 18.08 - 27.08 * Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji mailem (CV ze zdjęciem)

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."