Stanowisko:
   Wychowawca Świnoujście
   Wynagrodzenie:
   700zł
   Destynacja:
   Piwniczna Zdrój
   Wyjazd z:
   Świnoujście
   Termin:
   2018-07-30-2018-08-09
Obowiązki: Szukamy jednego wychowawcy, który ma doświadczenie w pracy z dziećmi i potrafi sobie z nimi radzić. Ze względu na to, że praca jest odpowiedzialna nie przyjmujemy ludzi bez doświadczenia. Mile widziani nauczyciele, ew. studenci pedagogiki, resocjalizacji, psychologii, etc. :) Do obowiązków będzie należała opieka, organizowanie czasu (zabaw, gier), prowadzenie zajęć (pogadanek) według wcześniej dostarczonego konspektu. Zapewniamy ubezpieczenie, pełne wyżywienie, noclegi w komfortowych warunkach, umowę o dzieło. Po dalsze informacje zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego :) UWAGA! Wyjazd będzie 30.07 popołudniu, przejazd nocny. Bardzo proszę żeby zgłaszały się TYLKO osoby, które mogą WYJECHAĆ ze Świnoujścia (miejscowi, albo mogą dojechać).

Szukam pracy

Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."
Monika Czapiewska szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem.Wieloletnie doświadcz..."