Stanowisko:
   • HADLE – INSTRUKTOR TAŃCA 01.02-14.02.2016
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Hadle Szklarskie
   Wyjazd z:
   Płock
   Termin:
   2016-02-01-2016-02-14
Obowiązki: Mój Londyn poszukuje Instruktora Tańca w okresie ferii. Wymagamy: - co najmniej trzyletniego doświadczenia. Oferujemy: - pracę w Hadlach Szklarskich w terminie 01.02 - 14.02.2016r. - możliwość współpracy w czasie wakacji. Dokumentacja: - CV, list motywacyjny, kserokopia uprawnień. Aplikację prosimy kierować na adres: m.wegiel@mojlondyn.pl W tytule proszę wpisywać: HADLE – INSTRUKTOR TAŃCA 01.02-14.02.2016 Zastrzegamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi przez nas kandydatami.

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."