Stanowisko:
   Animator dziecięcy
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Cypr
   Wyjazd z:
   GSU INTER-WORK
   Termin:
   2016-04-01-2016-10-31
Obowiązki: opis stanowiska: organizowanie czasu wolnego dzieciom gości hotelowych poprzez gry, zabawy itp. Czas pracy: Praca w godzinach: 10:30-12:30; 15:00-17:00, 19:00-24:00; (6 dni w tygodniu - 1 dzień wolny) PROFIL KANDYDATA: wymagania: -bardzo dobra znajomość j. angielskiego oraz j. niemieckiego /j. rosyjskiego -dyspozycyjność do listopada 2015 -doświadczenie na podobnym stanowisku, kursy, szkolenia itp. -umiejętność pracy w grupie oraz łatwość nawiązywanie kontaktów - kreatywność Oferujemy: -legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy -atrakcyjne wynagrodzenie, - nieodpłatne zakwaterowanie - nieodpłatne wyżwienie ( 3 posiłki dziennie) - ubezpieczenie REKRUTACJA: osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o rejestrację na: gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6 i załącznie CV w języku polskim i angielskim ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w Gliwicach.

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."