Oferta pracy

   Stanowisko:
   wychowawca- instruktor jazdy konnej
   Wynagrodzenie:
   2500 /miesiączł
   Destynacja:
   Tykocin
   Wyjazd z:
   Tykocin
   Termin:
   2019-06-24-2019-08-24
Obowiązki: prowadzenie nauki jazdy konnej od podstaw prowadzenie zając teoretycznych dbałość o bezpieczeństwo dzieci zabawy animacyjne z dziećmi niezbędne: doświadczenie w pracy z dziećmi, prowadzeniu zajęć jeździeckich, uprawnienia wychowawcy , wskazane instruktora jazdy konnej, chętnie ratownika medycznego praca z dziećmi 7-13 lat, grupy około 15-20 osobowe. Rodzaj umowy do uzgodnienia zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu. Możliwość zatrudnienia w okresie krótszym
   Dodał(a):
   Nazwa firmy:
   Barbara
   barbara.gebala@wp.pl
   telefon:
   601955795

Najnowsze opinie

konrad napisał(a) o
Rafał Grabowski:
"polecam !!!!..."
jurek w napisał(a) o
Milena Szygenda:
"ja bym takie wapirzzycy dziecka nie powierzył KOB..."
jurek wolarek napisał(a) o
Anna Janik:

Najnowsze na forum

Nasi partnerzy:

Strona główna | Współpraca