Stanowisko:
   Recepcjonista/stka
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Wisła, Jastrzębia Góra, Kołobrzeg, Grzybowo

   Termin:
   2019-06-22-2019-08-30
Obowiązki: Opis stanowiska Obsługa recepcji ośrodka, prace porządkowe, pomoc dla bloku porządkowego podczas wymiany turnusów, obsługa dyskotek – DJ, prowadzenie magazynu pościeli i środków czystości oraz inne czynności zlecone przez kierownika ośrodka. Wymagania Osoby młode, uczące się, pełnoletnie, umiejętność obsługi komputera (edytory tekstów, internet), książeczka zdrowia do celów sanitarnych, mile widziane doświadczenie. Czas wykonywania zadania: zmiany w godzinach otwarcia recepcji. Czynności wykonywane w systemie ciągłym – zadaniowym (poniedziałek – niedziela). Oferujemy Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, wynagrodzenie ( od 2300zł brutto), zwracamy koszty dojazdu. Z osobami zostaje podpisana umowa zlecenie. Ośrodki: - Wisła "Patelniok", Kołobrzeg "Bosman", Jastrzębia Góra "Hutnik", Grzybowo "Świt"

Szukam pracy

Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."
Wiktoria Woch szuka pracy.
"Skończyłam licencjat na Akademii Wychowania Fizy..."
Magdalena Tarnówka szuka pracy.
"Witam Z wykształcenia jestem magistrem pedagogik..."