Stanowisko:
   wychowawca w zamkach i pałacach na legendarnych koloniach
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   zamki i pałace w Polsce
   Wyjazd z:
   różne miasta
   Termin:
   2019-06-24-2019-08-30
Obowiązki: Cztery Światy Hugona Yorcka Quatromondis zapraszają do współpracy wszystkich, którym opieka nad dziećmi i młodzieżą nie jest straszna! A wręcz przeciwnie! Jeśli Świat Fantasy nie jest Ci obcy? Chcesz przeżyć przygodę w jednym z polskich zamków lub pałaców? Chcesz stworzyć własną postać, nadać jej imię, napisać historię, a następnie wcielić się w nią na kilkanaście dni? Nie boisz się nowych wyzwań? Chętnie wtopisz się w unikatowy scenariusz napisany specjalnie na daną imprezę? A dodatkowo masz doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, jesteś osobą kreatywną i pełną energii, to jest to praca właśnie dla Ciebie! Zostań wychowawcą lub animatorem w jednym z Czterech Światów Hugona Yorcka, jednego z najwybitniejszych twórców legendarnych kolonii i obozów w klimacie fantasy. A może masz predyspozycje do kierowania zespołem, wyznaczania zadań i nie boisz się podejmowania decyzji? Spróbuj swoich sił jako kierownik! Wymagania na wychowawcę wypoczynku: - wykształcenie minimum średnie, - ukończony kurs na wychowawcę wypoczynku, - aktualne zaświadczenie o niekaralności, - zaświadczenie lekarskie. Wymagania na kierownika wypoczynku: - wykształcenie minimum średnie, - aktualne zaświadczenie o niekaralności lub oświadczenie niekaralności (jeśli dotyczy), - ukończony kurs na kierownika wypoczynku, - co najmniej 3-letnie (udokumentowane) doświadczenie w wykonywaniu zadań dydaktyczno-wychowawczych lub opiekuńczo-wychowawczych, uzyskane w okresie ostatnich 15 lat. Zakres obowiązków: Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 marca 2016 w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży Oferujemy: - zakwaterowanie i wyżywienie w jednym z polskich zamków lub pałaców - ubezpieczenie NNW - umowa zlecenie - pracę z ludźmi z całej Polski - profesjonalne szkolenie przed wyjazdem - wpisanie się do historii Quatromondis Czterech Światów Hugona Yorcka

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."