Stanowisko:
   Wychowawca kolonijny
   Wynagrodzenie:
   1 450 bruttozł
   Destynacja:
   Stara Kiszewa woj. pomorskie

   Termin:
   2019-06-22-2019-08-25
Obowiązki: Dom Wczasów Dziecięcych w Wygoninie (gm. Stara Kiszewa, woj. pomorskie) zatrudni wychowawców na 12-to dniowe turnusy kolonijne: Turnus I tj. 22.06-04.07.2019 r. Turnus II tj. 05.07-17.07.2019 r. Turnus III tj. 18.07-30.07.2019 r. Turnus IV tj. 31.07-12.08.2019 r. Turnus V tj. 13.08-25.08.2019 r. Ofertę kierujemy do osób, które: - są czynnymi nauczycielami lub ukończyły kurs na wychowawcę kolonijnego, - są pełne werwy i energii oraz poczucia humoru, a zarazem odpowiedzialne. Preferowane (mile widziane) doświadczenie w pracy z dziećmi na koloniach, w szkole. Zapewniamy pracę na dobrze zorganizowanych koloniach, w ośrodku całorocznym dla dzieci z wszechstronną i atrakcyjną bazą sportowo-rekreacyjną i kulturalną oraz sprawdzonym programem kolonijnym. Program kolonijny oraz wszelkie informacje dostępne na stronie www.wygonin.pl Wynagrodzenie 1 450,00 zł brutto za turnus na umowę zlecenie, zakwaterowanie i wyżywienie gratis. Z poważaniem Iwona Plutowska p.o. Dyrektor Domu Wczasów Dziecięcych w Wygoninie

Szukam pracy

Mateusz Staniszewski szuka pracy.
"Od 2015 do 2023 roku animator/wychowawca grup na c..."
Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.