Instruktorzy obozów Odkrywców, Gry&Roboty&Komputery, Cyber Gracz, Twórcy Gier
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Łeba, Wicie, Podlesice
   Wyjazd z:
   Polska
   Termin:
   2019-06-24-2019-08-22
Obowiązki: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS poszukuje Instruktorów tematycznych obozów letnich. Twórcy Gier komputerowych, Cyber Gracz, Grafika komputerowa, Gry&Roboty&Komputery, Odkrywcy, Klocki Lego Miejsca pracy: Łeba, Góry Świętokrzyskie, Zawoja, Wicie nad Bałtykiem, Jura Wymagania: - aktualne uprawnienia wychowawcy kolonijnego - doświadczenie w pracy z dziedmi/młodzieżą - umiejętności instruktorskie w wybranej dziedzinie - odpowiedzialnośd, zaangażowanie, kreatywnośd Obowiązki: - opieka nad uczestnikami - realizacji programu obozu - animacja zajęd integracyjnych Oferujemy: - umowa zlecenie - zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW - zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki - szkolenie wewnętrzne kadry BTA Kompas Pełna oferta obozów, terminy i program na www.kompas.pl Terminy: 1. 24.06-05.07.2019 2. 06.07-17.07.2019 3. 18.07-29.07.2019 4. 30.07-10.08.2019 5. 11.08-22.08.2019 Uwaga! Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres praca@kompas.pl

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."