Stanowisko:
   Wychowawca kolonijny lato 2019
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Morze, góry.
   Wyjazd z:
   Cała Polska
   Termin:
   2019-06-23-2019-08-31
Obowiązki: - prowadzenie zajęć tematycznych - opieka na grupą Oferujemy: - pewne wynagrodzenie (informacja zostaje podana po zaakceptowaniu kandydata/kandydatki, w zaproszeniu na rekrutację, czyli przed pojawieniem się na rekrutacji). Jest ono różne w zależności od umiejętności i doświadczenia. - dojazd, zakwaterowanie oraz wyżywienie; - profesjonalne 2 dniowe szkolenie - materiały do realizacji programu; - ubezpieczenie NNW; - ubezpieczenie OC*; - zwrot kosztów zaświadczenia o niekaralności* Wyślij do nas swoje cv rekrutacja@voguetravel.pl

Szukam pracy

Mateusz Staniszewski szuka pracy.
"Od 2015 do 2023 roku animator/wychowawca grup na c..."
Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.