Stanowisko:
   LEKTOR ANGIELSKIEGO
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Stegna
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2016-06-26-2016-07-08
Obowiązki: Zatrudnię Lektora j. angielskiego na koloniach letnich z j. angielskim dla dzieci w wieku 7-15 lat w terminie 26.06.-8.07.2016r w Stegnie nad morzem. Poszukuję osób odpowiedzialnych, entuzjastycznych, lubiących pracę z dziećmi. Oczekujemy: -pełnej dyspozycyjności w ww terminie; -kwalifikacji do nauczania j. angielskiego(mile widziani studenci, ale nie tylko); -aktualnej książeczki sanepidu; -zaświadczenia o niekaralności. Oferujemy dobrą atmosferę w miłym zespole oraz odpowiednie wynagrodzenie. Uwaga!Rozmowa kwalifikacyjna oraz spotkania przedwyjazdowe w Warszawie. Osoby zainteresowane proszę o przysłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: kolonie@fajnyangielski.pl

Szukam pracy

Mateusz Staniszewski szuka pracy.
"Od 2015 do 2023 roku animator/wychowawca grup na c..."
Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.