Stanowisko:
   Kierownik placówki wypoczynkowej
   Wynagrodzenie:
   700 brutto ( do negocjacji)zł
   Destynacja:
   Stowarzyszenie Czarna Struga
   Wyjazd z:
   Studzieniec (woj.lubuskie)
   Termin:
   2014-08-03-2014-08-10
Obowiązki: Stowarzyszenie Czarna Struga w związku z realizacją projektu „Mali obywatele, czyli aktywnie we wakacje” zatrudni kierownika placówki wypoczynkowej na kolonię/obóz w planowanym terminie od 3 sierpnia do 10 sierpnia (8 dni/7 pełnych osobodni). Miejsce obozu - jedna z miejscowości pojezierza lubuskiego. Ze względu na charakter projektu preferowane będą osoby z województwa lubuskiego, tak byśmy jako organizatorzy mieli możliwość spotkania osobistego z osobami zainteresowanymi przed ostatecznym wyborem kandydatur do pracy. TERMINA PRACY : pierwszy tydzień sierpnia (wstępny termin 3 sierpnia – 10 sierpnia) Ilość dni pracy: 8 ( 7 pełnych osobodni) Miejsce: województwo lubuskie. Gwarantowane: wyżywienie i zakwaterowanie, ubezpieczenie NNW i OC Wynagrodzenie proponowane : 700 zł brutto (umowa zlecenie) Wymagania obligatoryjne: - uprawnienia zgodne z wytycznymi i zaleceniami Kuratorium Oświaty, - ważne badania lekarskie – tzw. książeczka sanepidowska, - zaświadczenie o niekaralności lub oświadczenie (w przypadku osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę w instytucjach gdzie taki dokument jest wymagany) Mile widziane dodatkowe uprawnienia: - ratownika, - instruktor ko, - certyfikat pierwszej pomocy, - inne. Dane kontaktowe: Marcin Jelinek, tel. 697516037, email: marcin_mcis@wp.pl

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."