Stanowisko:
   KIEROWNIK PÓŁKOLONII PLANETA WARSZAWA
   Wynagrodzenie:
   ATRAKCYJNEzł
   Destynacja:
   WARSZAWA

   Termin:
   2016-06-27-2016-08-26
Obowiązki: PLANETA WARSZAWA – www.planetawarszawa.pl - organizator półkolonii letnich poszukuje do pracy Kierownika w sezonie wakacji letnich 2016 w terminach lipiec i/ lub sierpień. Jesteśmy organizatorem półkolonii w Warszawie dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 2013 roku organizując półkolonie tematyczne dla 300 dzieci pierwszym roku naszej działalności. W zeszłym roku wakacje z nami spędziło ponad 800 dzieci na programach przygodowych, artystycznych, sportowych, survivalowych. Poszukujemy osoby z doświadczeniem, z odpowiednimi kwalifikacjami uprawniającymi do objęcia stanowiska kierownika, bardzo dobrze zorganizowanej, odpowiedzialnej, komunikatywnej. Zakres obowiązków m.in. kontrola realizacji programów półkolonii, opieka wychowawcza nad uczestnikami, zarządzanie kadrą, zadania administracyjne. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, ubezpieczenie NNW, wyżywienie – obiad i podwieczorek. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV adres: kontakt@planetawarszawa.pl - z dopiskiem KIEROWNIK. Zapraszamy do współpracy!

Szukam pracy

Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."
Monika Czapiewska szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem.Wieloletnie doświadcz..."
Barbara Bród szuka pracy.
"wychowawca w Placówce opiekunczo -wychowawczej,p..."