Stanowisko:
   Animator czasu wolnego / Instruktor survivalu
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Runowo, woj. pomorskie

   Termin:
   2016-05-10-2016-06-30
Obowiązki: Jesteś osobą kreatywną? Potrafisz zarażać uśmiechem? Masz wesołe usposobienie i uwielbiasz pracę z dziećmi i młodzieżą? Zostań animatorem czasu wolnego - Ta praca jest dla Ciebie! "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowe (www.runowo.pl), w woj. Pomorskim to miejsce, które od 20 lat zapewnia aktywny wypoczynek dzieciom i młodzieży. Tu nabędziesz odpowiednich umiejętności oraz zdobędziesz kwalifikacje, które otworzą Ci drzwi do pracy Twoich marzeń. To miejsce zmienia ludzi! Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo . Animator to osoba uśmiechnięta, pełna entuzjazmu, kochająca szaleństwo i dobrą zabawę, dbająca o rozrywkę gości przebywających w naszym Ośrodku. W naszej Firmie animacje zazwyczaj mają charakter zorganizowanych programów skupiających różnorodne aktywności zaczynając od zajęć sportowych, poprzez zajęcia plastyczne, teatralne, taneczne, survivalowe na specjalnych animacjach dla dzieci kończąc. Poszukujemy osób z pasją, pozytywnie zakręconych ludzi z ładunkiem pozytywnej energii! Masz wiele pomysłów na organizację różnego rodzaju aktywności dla dzieci? Posiadasz doświadczenie w pracy z dziećmi, a może chęci by z nimi pracować? Może interesujesz się tematyką survivalową i/lub posiadasz kurs z zakresu alpinistyki? Właśnie Ciebie potrzebujemy w naszym zespole! Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie motywacyjne, umowę cywilnoprawną, zakwaterowanie i wyżywienie, pracę w młodym dynamicznym zespole doświadczonych i zwariowanych animatorów, nabycie nowych umiejętności i zdobycie doświadczenia w zakresie szeroko pojętych animacji, możliwość realizacji własnych kreatywnych i zwariowanych projektów, elastyczny czas pracy. CV oraz list motywacyjny, a także wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: biuro@runowo.pl; W temacie proszę wpisać: aplikacja na stanowisko Animator czasu wolnego lub Instruktor survival; Termin składania aplikacji: 15.04.2016, przewiduje się możliwość rekrutacji uzupełniającej po wskazanym terminie. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli dot. przetwarzanie danych osobowych. Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej działalności na www.runowo.pl

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."