Stanowisko:
   wychowawca kolonijny
   Wynagrodzenie:
   1000zł
   Destynacja:
   Władysławowo
   Wyjazd z:
   Katowice
   Termin:
   2014-06-30-2014-07-16
Obowiązki: organizacja czasu podopiecznym oraz opieka nad nimi. CT Oświata poszukuje wychowawców kolonijnych z doświadczeniem, z woj. śląskiego (wszystkie grupy wyjeżdżają z Katowic lub okolic). Oferujemy pracę na koloniach krajowych i zagranicznych w okresie 30.06 - 26.08.14. Wymagane dokumenty: CV, ksero zaświadczenia o ukończeniu kursu, niekaralność - zaś. z KRK. Zastrzegamy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wyłącznie wybranych kandydatów, którzy prześlą komplet dokumentów, podadzą termin swojej dyspozycji. Dokumenty prosimy przesłać na turystyka@oswiata.slask.pl w tytule proszę wpisywać: praca - wychowawca

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."