Stanowisko:
   WYCHOWAWCA
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Polska województwo Pomorskie
   Termin:
   2016-06-18-2016-07-17
Obowiązki: Firma ŁOWCY PRZYGÓD, która od 20 lat zajmuje się organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku: WYCHOWAWCA Zapraszamy do współpracy osoby kreatywne, energiczne, odpowiedzialne, lubiące pracować z dziećmi i młodzieżą, które chcą się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Wymagania: • Dyspozycyjność. • Brak nałogów • Gotowość do całodobowej opieki nad dziećmi i młodzieżą • Ukończony kurs wychowawcy w placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych. • Zaangażowanie • Dostosowanie się i przestrzeganie zasad panujących na naszych obozach • Umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi i młodzieżą Oferujemy: • Pracę w młodym, dynamicznym i dobrze zorganizowanym zespole. • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia • Zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW i OC • Możliwość pracy na innych imprezach organizowanych przez naszą firmę. Mile widziane dodatkowe umiejętności i uprawnienia • Instruktor jazdy konnej • Instruktor wspinaczki • Ratownik medyczny • Harcerski stopień instruktorski • Zdolności manualne • Umiejętność gry na gitarze • Doświadczenie w pracy ze zwierzętami Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z profilem naszej firmy: https://www.facebook.com/LowcyPrzygod.Porzecze/ www.porzecze.pl oraz o przesłanie CV

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."