Stanowisko:
   Kierownik Wypoczynku
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Warszawa

   Termin:
   2016-06-27-2016-08-26
Obowiązki: Praca w wakacje - Kierownik półkolonii w Warszawie Klub Robotyki Planeta Robotów poszukuje osoby na stanowisko kierownika półkolonii. Półkolonie organizujemy w okresie lipiec-sierpień 2016 na terenie Warszawy. Półkolonie odbywają się w 5 dniowych turnusach od poniedziałku do piątku. Wymogiem podjęcia współpracy jest posiadanie uprawnień Kierownika Placówek Wypoczynku wraz z dokumentem potwierdzającym 3 letni staż pracy. Dokumenty muszą spełniać wymogi narzucone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Preferowane młode osoby z poczuciem humoru oraz lekkością pracy z ludźmi. Tematem przewodnim półkolonii jest robotyka, dlatego atutem będzie posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu programowania oraz miłości o klocków LEGO. Oferujemy pracę w dobrej atmosferze z wysoką stawką godzinową Jesteśmy nastawieni na współpracę długofalową (ferie oraz wakacje 2017). CV wraz z krótkim opisem własnej osoby proszę kierować na adres e-mail rekrutacja[małpa]planetarobotow.pl www.planetarobotow.pl www.facebook.pl/planetarobotow

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."