Stanowisko:
   WYCHOWAWCA / INSTRUKTOR ZUMBY
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Kaszuby
   Wyjazd z:
   cała Polska
   Termin:
   2016-06-26-2016-08-27
Obowiązki: Firma POSZUKIWACZE PRZYGÓD (www.poszukiwaczeprzygod.pl) z Gdańska poszukuje wychowawców - instruktorów, pracy na obozach letnich organizowanych w sezonie LATO 2016. Jesteśmy organizatorami aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży od ponad 14 lat. Przeprowadzamy obozy tematyczne (m.in. obozy artystyczne, naukowe, fabularne, survivalowe, sportowe) w kilku miejscach na terenie całej Polski. Jeśli potrafisz pracować z dziećmi i młodzieżą, masz uprawnienia instruktora Zumby oraz ukończony kurs wychowawcy kolonijnego i chcesz spędzić lato wraz z prawdziwymi pasjonatami – wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@poszukiwaczeprzygod.pl (w tytule maila prosimy wpisać: "Imię Nazwisko – rekrutacja [zumba]"). Oferujemy atrakcyjne warunki : motywacyjny system wynagradzania, umowę zlecenie, ubezpieczenie NNW, zakwaterowanie w pensjonacie o wysokim standardzie, pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie) i przyjazną atmosferę. Termin obozów (na północy kraju / na południu kraju) : Turnus 1 : 26.06 – 07.07.2016 / 27.06 – 08.07.2016 Turnus 2 : 08.07 – 19.07.2016 / 09.07 – 20.07.2016 Turnus 3 : 20.07 – 26.07.2016 / 21.07 – 27.07.2016 (turnus 7-dniowy) Turnus 4 : 27.07 – 07.08.2016 / 28.07 – 08.08.2015 Turnus 5 : 08.08 – 19.08.2016 / 09.08 – 20.08.2015 Turnus 6 : 20.08 – 26.08.2016 / 21.08 – 27.08.2016 (turnus 7-dniowy) Programy naszych obozów (ponad 130 programów w 7 miejscowościach!) dostępne są na stronie internetowej: www.poszukiwaczeprzygod.pl. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, ponieważ poszukujemy głównie specjalistów zaznajomionych w tematyce konkretnego obozu. Kolejnym niezbędnym do zatrudnienia etapem rekrutacji jest obecność na jednym ze spotkań rekrutacyjnych. Szczegóły prześlemy wybranym osobom drogą mailową. Spotkania zaplanowane są na terenie całego kraju w terminach: 05.05.2016 :: Gdańsk 11.05.2016 :: Wrocław 12.05.2016 :: Poznań 17.05.2016 :: Kraków 18.05.2016 :: Warszawa I 19.05.2016 :: Warszawa II Dalsze szczegóły procesu rekrutacji w naszej firmie przekażemy podczas spotkania rekrutacyjnego. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."