Wychowawca wypoczynku, półkolonie narciarskie, Warszawa, 10-14 i 17-21.02.2020
   Wynagrodzenie:
   1200zł
   Destynacja:
   Warszawa, Ochota
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2020-02-10-2020-02-21
Obowiązki: Sztorm Grupa zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji na sezon zimowy 2020. Poszerzamy grono naszej Kadry i aktualnie poszukujemy do współpracy: -Wychowawcy Wypoczynku na Półkoloniach zimowych organizowanych nad Zalewem Zegrzyńskim. Turnusy Półkolonii odbywają się przez w godzinach 9.00-17.00. Praca z dziećmi w wieku 8-12 lat. Jeżeli jesteś osobą dyspozycyjną, otwartą, pełną pozytywnej energii, a ponadto: -masz ukończony kurs na Wychowawce Kolonijnego, -posiadasz aktualne KRK oraz zaświadczenie sanepid., -posiadasz doświadczenie w pracy z dziećmi lub młodzieżą zapraszamy do przesłania CV z tytułem "Rekrutacja - Wychowawca ferie zimowe". Oferujemy pracę w przyjaznym i zgranym zespole Kadry Sztorm Grupy. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, wyżywienie oraz możliwość codziennego transportu na terenie Warszawy.

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."