Oferta pracy

   Stanowisko:
   Instruktor narciarstwa (PZN,RR), Instruktor snb (SITS,RR) – wychowawca - Campy CHRIS
   Wynagrodzenie:
   od 2700 nettozł
   Destynacja:
   Zieleniec, Wierchomla, Kruklanki, Dolomity
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2020-02-09-2020-02-21
Obowiązki: Praca dla instruktora narciarstwa z uprawnieniami(PZN,RR)-wychowawcy oraz instruktora snowboardu (SITS,RR)-wychowawcy na Campach CHRIS, praca z dziećmi. ****** CHRIS Turystyka i Rekreacja - jesteśmy największą polską firmą organizującą edukacyjne obozy dla dzieci i młodzieży w formule Campu.****** ZAPEWNIAMY: Pewną pracę na umowę i ubezpieczenie NNW. Świetną organizację pracy, jasne zasady i profesjonalny sprzęt do prowadzenia zajęć. Zakwaterowanie i pełne wyżywienie, możliwość wieloletniej współpracy, szkolenie przedsezonowe oraz możliwości rozwoju. ****** Masz pytania? Zadzwoń: 022-737-05-00. Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny na www.chris.com.pl zakładka „dla kadry”. zgłoszenie można też przesłać na adres rekrutacja@chris.com.pl
   Dodał(a):
   Nazwa firmy:
   CHRIS Turystyka i Rekreacja
   rekrutacja@chris.com.pl
   telefon:
   022 737-05-00

Szukam pracy

Olivia Jankowska szuka pracy.
"Pracuje z dziećmi od 5 lat. Należę do ZHP i wyc..."
Grażyna Adamowicz szuka pracy.
"Posiadam doświadczenie w opiece nad dzieci w wiek..."
Julia Dębska szuka pracy.
"Ratownik wodny przy szkolnym basenie przez 3 sezon..."

Nasi partnerzy:

Strona główna | Współpraca