Oferta pracy

   Stanowisko:
   Bielsko-Biała - szkolenie animatorów wypoczynku
   Wynagrodzenie:
   szkoleniezł
   Destynacja:
   Bielsko-Biała
   Wyjazd z:
   własny
   Termin:
   2019-11-23-2019-11-24
Obowiązki: Zapraszamy na pierwsze w tym sezonie szkolenie animatorów (rekreacja, przygoda, techniki survivalowe). Weekendowe szkolenie jest bezpłatne i dostępne dla chętnych uczestników w wieku 18-26 lat. Szkolenie animatora to nie tylko poszerzenie swoich umiejętności i uzyskanie certyfikatu, ale także zwiększona szansa na angaż w naszej kadrze podczas całego sezonu 2020. Szczegółowych informacji nt. szkolenia udzielimy po zgłoszeniu aplikacji (najlepiej CV ze zdjęciem, jeśli aplikujesz do nas po raz pierwszy). Ilość miejsc ograniczona.
   Dodał(a):
   admin
   Nazwa firmy:
   team PLUS
   teamplus.stach@gmail.com
   telefon:

Szukam pracy

Olivia Jankowska szuka pracy.
"Pracuje z dziećmi od 5 lat. Należę do ZHP i wyc..."
Grażyna Adamowicz szuka pracy.
"Posiadam doświadczenie w opiece nad dzieci w wiek..."
Julia Dębska szuka pracy.
"Ratownik wodny przy szkolnym basenie przez 3 sezon..."

Nasi partnerzy:

Strona główna | Współpraca