Wychowawca / animator / instruktor / ratownik - kadra w sezonie 2020 (zima/wiosna/lato)
   Wynagrodzenie:
   umownyzł
   Destynacja:
   różne
   Wyjazd z:
   do uzgodnienia
   Termin:
   2020-01-12-2020-09-30
Obowiązki: Zapraszamy do rekrutacji na sezon 2020 (zima / wiosna / lato). Już 26 listopada pełna oferta angaży na cały sezon. Oczekujemy na zgłoszenia kreatywnych wychowawców/opiekunów grup, animatorów, instruktorów, ratowników, którzy chętnie i odpowiedzialnie pracują z dziećmi i młodzieżą. Zapraszamy także tych, którzy stawiają pierwsze kroki w takiej pracy. Oczekujemy jako aplikacji CV ze zdjęciem. Najbliższe rekrutacje bezpośrednie: Kraków (21.11), Łódź (29.11), Białystok (30.11), Warszawa (08.12). Rekrutacja stała: Katowice / Bielsko-Biała. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."