Oferta pracy

   Stanowisko:
   Wychowawca / instruktor / animator - sezon zima/wiosna/lato 2020 - jedna aplikacja na cały sezon!
   Wynagrodzenie:
   umownezł
   Destynacja:
   różne, głównie krajowe
   Wyjazd z:
   do uzgodnienia
   Termin:
   2020-01-12-2020-09-30
Obowiązki: Trwa rekrutacja do naszej kadry na sezon 2020 (zima / wiosna / lato). U nas aplikujesz tylko raz, a jeśli włączymy Cię do naszej kadry, otrzymujesz sprawdzone oferty angaży na zimę (ferie), wiosnę (zielone szkoły) i lat (obozy, biwaki, kolonie). Czekamy na zgłoszenia osób chętnych, energicznych, odpowiedzialnych, z pasją do pracy na zorganizowanym wypoczynku dzieci i młodzieży. Rekrutacja bezpośrednia organizowana jest w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Białymstoku, Poznaniu, Katowicach i Bielsku-Białej. Czekamy na Twoje CV ze zdjęciem już teraz!

Szukam pracy

Dominika Grychtoł szuka pracy.
"Jestem studentką 5 roku Pedagogiki oraz animatork..."
Olivia Jankowska szuka pracy.
"Pracuje z dziećmi od 5 lat. Należę do ZHP i wyc..."
Grażyna Adamowicz szuka pracy.
"Posiadam doświadczenie w opiece nad dzieci w wiek..."

Nasi partnerzy:

Strona główna | Współpraca