Oferta pracy

   Stanowisko:
   wychowawca na zimowisku
   Wynagrodzenie:
   1200 bruttozł
   Destynacja:
   Kościelisko
   Wyjazd z:
   Miechów/Kraków/Brzesko/Nowy Sącz
   Termin:
   2020-01-27-2020-02-05
Obowiązki: Obowiązki: - Opieka wychowawcza nad grupą dzieci - Prowadzenie zajęć rekreacyjnych i sportowych Jeżeli posiadasz: - kurs wychowawcy kolonijnego lub jesteś nauczycielem, - zaświadczenie o niekaralności - masz więcej niż 23 lata - dobrą organizację pracy - lubisz pracę z dziećmi - jesteś z małopolski lub świętokrzyskiego To szukamy właśnie Ciebie!!! Oferujemy umowę zlecenie, zakwaterowanie, pełne wyżywienie oraz ubezpieczenie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Szukam pracy

Dominika Grychtoł szuka pracy.
"Jestem studentką 5 roku Pedagogiki oraz animatork..."
Olivia Jankowska szuka pracy.
"Pracuje z dziećmi od 5 lat. Należę do ZHP i wyc..."
Grażyna Adamowicz szuka pracy.
"Posiadam doświadczenie w opiece nad dzieci w wiek..."

Nasi partnerzy:

Strona główna | Współpraca