Stanowisko:
   Instruktor Narciarski - wychowawca
   Wynagrodzenie:
   1700 netto (na rękę )zł
   Destynacja:
   Poronin
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2020-02-09-2020-02-16
Obowiązki: Dzień dobry, Poszukuję instruktora narciarstwa i wychowawcy podczas obozu zimowego dla dzieci w wieku 7- 13. Wyjazd do Poronina w terminie 9-16 luty 2020. Szukamy osoby z poczuciem humoru, energicznej, uśmiechniętej, która ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i jest zaangażowana w wykonywaną pracę J Marudom i smutasom dziękujemy ;) Liczy się doświadczenie w pracy z dziećmi, pewność siebie, odpowiedzialność. Mile widziane wykształcenie pedagogiczne. Oferujemy: - umowę zlecenie, - miła i przyjazną atmosferę, - transport autokarowy Warszawa-Poronin- Warszawa, Stawka zależna od kwalifikacji, proszę o propozycję na maila info@chessforkids.pl

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."