Stanowisko:
   Wychowawca
   Wynagrodzenie:
   do ustalenia, od 1450 bruttozł
   Destynacja:
   Polska - morze
   Wyjazd z:
   Kraków/Tarnów/Nowy Sącz
   Termin:
   2020-06-28-2020-08-04
Obowiązki: Kolonie tematyczne. Uczestnicy 7 – 15 lat, praca w grupach wiekowych. Zatrudnienie na bazie umowy zlecenia. Terminy: 28.06 – 11.07 , 10 – 23.07, 22.07 -04.08. Wymagania: ukończone 20 lat, zaświadczenie o ukończeniu kursu wychowawców kolonii lub status nauczyciela czynnego zawodowo lub status instruktora harcerskiego w stopniu co najmniej przewodnika. Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i praktyki – rozsądne, do ustalenia. Poszukujemy osób kreatywnych, obowiązkowych, zaangażowanych. Gwarantujemy dużą ilość wyposażenia do prowadzenia zajęć. Osobom spoza Krakowa gwarantujemy nocleg poprzedzający wyjazd. Organizator posiada 27 lat praktyki w organizacji kolonii. Aplikacje rozpatrujemy wyłącznie na bazie CV ze zdjęciem oraz upoważnieniem do przetwarzania danych osobowych o treści: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Aplikacje proszę kierować na adres mailowy: wiking@wiking.travel.pl. W CV proszę zaznaczyć również, czy aplikacja dotyczy wyłącznie rekrutacji na sezon letni 2020 czy obejmuje procesy kolejnych rekrutacji, jakie będą prowadzone przez nas w kolejnych latach.

Szukam pracy

MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."
Wiktoria Woch szuka pracy.
"Skończyłam licencjat na Akademii Wychowania Fizy..."