Stanowisko:
   INSTRUKTORZY SPORTÓW ZIMOWYCH - NARTY/DESKA/ŁYŻWY
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Podhale
   Wyjazd z:
   do uzgodnienia
   Termin:
   2021-01-17-2021-02-27
Obowiązki: POSZUKIWANY! POSZUKIWANA! KOGIS.PL - zaczyna rekrutację na SEZON ZIMOWY 2021! - instruktorzy narciarstwa - instruktorzy snowboardu - instruktorzy łyżwiarstwa Jeśli masz w sobie pasję do sportów zimowych i chcesz nią dzielić się z innymi - pisz do nas! Możliwość pracy przez cały sezon! Organizujemy ferie dla całej Polski. Czas trwania - turnusy tygodniowe. Wymagania - kurs wychowawcy, zaśw. z KRK + ewentualnie kursy instruktorskie. Warunki - umowa zlecenie, wynagrodzenie do ustalenia. Dojazd - z różnych stron Polski, po stronie Organizatora. Miejsce - Białka Tatrzańska i okolice. Nocleg i wyżywienie - zapewnia Organizator. Cv wraz z opisem swojej osoby przesyłajcie na adres praca.kogis@gmail.com Na pewno oddzwonimy :)

Szukam pracy

Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."
Wiktoria Woch szuka pracy.
"Skończyłam licencjat na Akademii Wychowania Fizy..."
Magdalena Tarnówka szuka pracy.
"Witam Z wykształcenia jestem magistrem pedagogik..."