Stanowisko:
   WYCHOWAWCA / INSTRUKTOR / ANIMATOR - sezon lato 2021
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnienia + premiezł
   Destynacja:
   krajowa
   Wyjazd z:
   własny lub z uczestnikami
   Termin:
   2021-06-26-2021-09-01
Obowiązki: W poczuciu odpowiedzialności za życie i zdrowie, a także w zgodzie z aktualnymi zarządzeniami, zostały odwołane wszystkie angaże na ferie zimowe. Już teraz proponujemy Wam aplikowanie na angaże wakacyjne. Tylko bezpieczne obozy, sprawdzony organizator, super miejscówka na Kaszubach. Do naszej kadry chętnie włączymy nowe osoby: kreatywne, odpowiedzialne, aktywne, z pasją do pracy na wypoczynku z dziećmi i młodzieżą. Wykorzystajmy ten czas na aplikację i dobre przygotowanie. Nie warto czekać - najlepsze oferty już czekają. Prosimy o Cv z aktualnym zdjęciem. Odpowiedź gwarantowana. Uwaga, ze względu na warunki projektu oczekujemy na zgłoszenia osób w wieku do lat 26, koniecznie z kursem wychowawców. Nie czekaj, bądź wśród pierwszych: teamplus@onet.eu

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."