Wychowawca, animator/instruktor, ratownik wodny, ratownik medyczny - BEZPIECZNE OBOZY AKTYWNE LATO 2021
   Wynagrodzenie:
   umowne + premiazł
   Destynacja:
   krajowa
   Wyjazd z:
   własny lub z uczestnikami
   Termin:
   2021-06-26-2021-08-31
Obowiązki: Jeszcze do 28 lutego trwa wstępna rekrutacja (aplikacja w postaci CV ze zdjęciem) na aktywne obozy letnie. Chętnie do naszej stałej kadry dołączymy wychowawców, animatorów/instruktorów, ratowników wodnych. Oczekujemy na aplikacje od kandydatów, którzy posiadają ukończony kurs wychowawców, są odpowiedzialni, aktywni i kreatywni. Ścieżka rekrutacyjna: aplikacja / szkolenie / angaż. Czekamy na Twoje zgłoszenie najpóźniej do 28 lutego, zastrzegamy sobie udzielenie odpowiedzi wybranym kandydatom. Aplikacja przez formularz lub na dedykowany mail: teamplus@onet.eu W odpowiedzi kandydaci otrzymają pełną informację rekrutacyjną, namiary na stronę internetową, biuletyn informacyjny.

Szukam pracy

MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."
Wiktoria Woch szuka pracy.
"Skończyłam licencjat na Akademii Wychowania Fizy..."