Stanowisko:
   instruktor sportu, wychowawca, kierownik
   Wynagrodzenie:
   2000-12000zł
   Destynacja:
   polska
   Wyjazd z:
   do uzgodnienia
   Termin:
   2021-06-24-2021-08-22
Obowiązki: Dzień dobry Jesteśmy firmą organizującą obozy sportowo-rekreacyjne. Jeżeli interesuje Ciebie praca na wakacje w charakterze instruktora sporu, kierownika , wychowawcy to zapraszamy do naszego zespołu. Oferujemy bardzo dobre warunki pracy i wynagrodzenie , które jest uzależnione od funkcji i doświadczenia dlatego potrzebujemy Twojego CV aby dokładnie zaproponować Ci odpowiednie warunki adekwatnie do Twojego doświadczenia , umiejętności i wiedzy, a także do Twoich oczekiwań. Możesz również sam zaproponować stawkę za jaką jesteś w stanie pracować. CV prosimy o przesłanie na adres sport-zabawa@wp.pl Możliwość pracy na jednym lub kilku turnusach

Szukam pracy

Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."
Monika Czapiewska szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem.Wieloletnie doświadcz..."