Stanowisko:
   Wychowawca na kolonii dzieci i młodzieży
   Wynagrodzenie:
   od 1400 nettozł
   Destynacja:
   Przesieka
   Wyjazd z:
   Słupsk
   Termin:
   2021-06-25-2021-07-04
Obowiązki: Wychowawca na kolonię letnią w Karkonoszach. Wyjazd z grupą ze Słupska. Także powrót do Słupska. Oczekiwania: kwalifikacje udokumentowane i określone przepisami, kultura osobista, dobry kontakt z dziećmi, umiejętność współpracy w grupie, odpowiedzialność, mile widziane trochę doświadczenia, całkowity brak nałogów. Dojazd do/ze Słupska we własnym zakresie (zwrot za transport publiczny w 2 klasie lub inny uzgodniony). Oferujemy: Pracę w fajnym zespole, wsparcie i pomoc przez cały czas kolonii, doskonały warsztat i zasoby do realizacji wypoczynku. Wynagrodzenie: od 1400 zł netto. Kontakt przez e-mail ( tylko ). Kilka słów o sobie lub cv z klauzulą dot. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów rekrutacji. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami/tami. Zapraszamy

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."