Stanowisko:
   Camp Counselor/wychowawca na obozie
   Wynagrodzenie:
   2500 nettozł
   Destynacja:
   Przywidz k. Gdańska
   Wyjazd z:
   Gdańsk
   Termin:
   2021-07-12-2021-08-05
Obowiązki: Wyjątkowa oferta pracy z dziećmi i młodzieżą na niezwykłych obozach amerykańskich w Polsce! U nas nawiążesz przyjaźnie z niesamowitymi ludźmi z Polski i innych stron świata! Oferujemy (poza pensją): zakwaterowanie i pełne wyżywienie, ubezpieczenie OC i NNW, bonus za podróż 100zł, 2,5 dnia wolnego między turnusami. Wymagania: poczucie humoru, pasja do pracy z młodzieżą, gotowość do świetnej zabawy, komunikacyjny angielski. Zobacz, co robimy i dołącz już dziś!: https://www.youtube.com/watch?v=bC6Bk8-1u4w https://www.youtube.com/watch?v=BXuaTGWUo5o&t=1s

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."