Stanowisko:
   Pielęgniarka , Ratownik Medyczny - Campy CHRIS lato 2021
   Wynagrodzenie:
   od 2200-2800 bruttozł
   Destynacja:
   Polska
   Wyjazd z:
   Nadarzyn (pod Warszawą)
   Termin:
   2021-07-11-2021-08-31
Obowiązki: CHRIS Turystyka i Rekreacja (www.chris.com.pl) jest największa polska firma organizującą edukacyjne obozy dla dzieci i młodzieży w formule Campu.*****Zatrudnimy na ostatnie stanowiska: dyplomowane pielęgniarki oraz ratowników medycznych do pracy w charakterze pomocy medycznej lub opieki medycznej w zależności od doświadczenia. Praca w dużym zespole młodych, zaangażowanych wychowawców i instruktorów .***** Turnusy 14 dniowe na obozach dla dzieci i młodzieży w najpiękniejszych lokalizacjach w Polsce we własnych ośrodkach firmy. Turnusy 2-tygodniowe i ostatnie 10-dniowy od 11 lipca do 31 sierpnia 2021. Umowa zlecenia lub współpracy, zakwaterowanie i pełne, bardzo dobre wyżywienie, zapewniamy dojazd z Nadarzyna pod Warszawą na miejsce i z powrotem. ****** Masz pytania? Zadzwoń: 022-737-05-00. Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny na www.chris.com.pl zakładka „dla kadry”. zgłoszenie można też przesłać na adres rekrutacja@chris.com.pl UWAGA: Proszę aplikować bezpośrednio do firmy CHRIS, ponieważ aplikacje z serwisu Wychowawcy.pl przychodzą bez załączników.

Szukam pracy

Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."
Wiktoria Woch szuka pracy.
"Skończyłam licencjat na Akademii Wychowania Fizy..."
Magdalena Tarnówka szuka pracy.
"Witam Z wykształcenia jestem magistrem pedagogik..."