Stanowisko:
   KIEROWNIK WYPOCZYNKU W MAGICZNEJ KRAINIE QUATRONUM
   Wynagrodzenie:
   od 2000 /bruttozł
   Destynacja:
   Zamek Golubski

   Termin:
   2021-06-28-2021-07-09
Obowiązki: Magiczne kolonie KRAINA QUATRONUM poszukują magicznych kierowników! Zapraszamy do współpracy kierowników wypoczynku na następujące terminy i lokalizacje: 28.06-09.07.2021 Zamek Rokosowo 05.07-16.07.2021 Zamek Golubski Wymagania: ukończony kurs kierownika wypoczynku, aktualne zaświadczenie o niekaralności, 3 lata w ciągu ostatnich 15 lat doświadczenia w pracy z dziećmi. Oferujemy: Stawka od 2000 pln/netto, nocleg na Zamku, pełne wyżywienie, praca z młodym, kreatywnym zespołem. Kontakt: tel. 32 320 40 57 praca@qubusgroup.com.pl

Szukam pracy

Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."
Wiktoria Woch szuka pracy.
"Skończyłam licencjat na Akademii Wychowania Fizy..."
Magdalena Tarnówka szuka pracy.
"Witam Z wykształcenia jestem magistrem pedagogik..."