Stanowisko:
   Wychowawca w Zębie/ k. Zakopanego
   Wynagrodzenie:
   1600 nettozł
   Destynacja:
   Ząb
   Wyjazd z:
   Kędzierzyn- Koźle
   Termin:
   2021-08-16-2021-08-29
Obowiązki: Poszukujemy wychowawców na kolonie w Zębie/ k. Zakopanego w terminie 16-29.08 . Wynagrodzenie 1600 zł netto . Wymagania: ukończony kurs na wychowawcę, zaświadczenie KRK, zaświadczenie lekarskie. W przypadku nauczycieli - zaświadczenie ze szkoły ( nie jest wymagane zaświadczenie z kursu) doświadczenie minimum na 4 turnusach 10-dniowych Gwarantujemy: umowę zlecenie, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW oraz zwrot kosztów dojazdu/powrotu z kolonii. Można również odbyć u nas staż lub praktykę studencką . .

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."