Stanowisko:
   wychowawca
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Zamrzenica, Dąbki, Mrzeżyno
   Wyjazd z:
   większość dużych miast w Polsce
   Termin:
   2021-08-22-2021-08-30
Obowiązki: Zapraszamy do współpracy osoby, które podczas obozów młodzieżowych w Polsce będą pełniły funkcję wychowawcy. Agencja Turystyczna „Wonderlands” od 30 lat organizuje aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Co zrobić aby wstąpić do kadry A.T. „Wonderlands”? Trzeba mieć skończone 18 lat, posiadać kurs opiekuna w placówkach wypoczynku dla dzieci i młodzieży a także być osobą nie karaną. Wszelkie umiejętności związane z turystyką a także doświadczenie w pracy z dziećmi są dodatkowym atutem. Zapewniamy - Zatrudnienie na podstawie Umowy – Zlecenia - Atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość uzależniona od posiadanych uprawnień) - Zakwaterowanie - Wyżywienie - Transport na obozy z większości dużych miast w Polsce - Pracę w "pozytywnie zakręconym" młodym zespole - Dużą dawkę adrenaliny i niezapomnianych wrażeń Ludzie, którzy tworzą kadrą na naszych obozach to często pasjonaci różnych dziedzin sportu lub osoby wyróżniające się zamiłowaniem do aktywności ruchowej. Osoby zainteresowane współpracą z nami jako wychowawcy na obozach młodzieżowych proszeni są o wysłanie CV ze zdjęciem. Zapraszam do zapoznania się z obozami: www.aktywne-obozy.pl

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."