Stanowisko:
   Opiekun,wychowawca
   Wynagrodzenie:
   200zł
   Destynacja:
   Kraków
   Tarnowa, Czernichowa, Zakliczyna, Nawojowej,Skawiny,Gorlic,Nowego Targu, Wieliczki
   Termin:
   2017-01-27-2017-01-29
Obowiązki: Poszukujemy Opiekunów z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem do opieki na jednego opiekuna 15 osób. Opiekunowie mają zapewniony nocleg, wyżywienie. 1.Budownictwo wyjazd z Tarnowa 2.Budownictwo 2gr wyjazd z Nowego Targu 3.Język angielski zawodowy wyjazd z Gorlic 4.Język angielski zawodowy wyjazd ze Skawiny 5.Język angielski zawodowy wyjazd z Czernichowa 6.Środowisko wyjazd z Nawojowej 7.Żywność wyjazd z Zakliczyna 8.Żywność wyjazd z Wieliczki Wykonawca zobowiązuje się zapewnić następujące osoby, przez cały okres trwania naukowych warsztatów weekendowych: a)1 opiekuna na każdą grupę czyli dla maksymalnie 15 uczniów. Opiekunowie muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje i przygotowanie zawodowe określone w §13.1 Rozporządzenia MENiS z 8 listopada 2001r (Dz.U. nr 135 poz. 1516 z póź.zm.) w sprawie warunków i sposobu organizowania przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki krajoznawstwa i turystyki oraz § 2.1 i 2 lub § 11.1 i 2 (właściwe dla obszaru, którego będzie dotyczyć opieka) Rozporządzenia MEN z dnia 12 marca 2009r (Dz.U. poz. 1264 z póź.zm.) w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz określenia szkół i wypadków, w których można zatrudnić nauczycieli niemających wyższego wykształcenia lub ukończonego zakładu kształcenia nauczycieli. Z uwagi na naukowy charakter warsztatów wskazane jest, aby opiekunowie posiadali wykształcenie kierunkowe zgodne z obszarem tematycznym do jakiego będą przyporządkowani, stanowili wsparcie dla uczniów, motywowali ich do aktywnej pracy. W piątkowy wieczór opiekunowie zobowiązani będą do wprowadzenia uczniów w tematykę, która będzie poruszana podczas sobotniego programu naukowego. Ponad to zobowiązani będą do opieki nad uczniami przez całą dobę tj. zarówno podczas transportu uczniów w wybranych miejscowości do Krakowa i w drodze powrotnej, w trakcie dojazdu na uczelnie oraz z uczelni, w trakcie trwania warsztatów, jak również realizacji programu naukowego oraz tzw. czasie wolnym. Jeżeli spełniają Państwo warunki zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji.

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."