Stanowisko:
   wychowaca
   Wynagrodzenie:
   600 - 1000 brutozł
   Destynacja:
   Zakopane
   Wyjazd z:
   Ełk, Olsztyn, Białystok, Suwałki
   Termin:
   2016-12-27-2016-12-05
Obowiązki: Obowiązki: Obowiązki: Praca wychowawcy w sezonie zimowym ( 27.01-04.02.2017) podczas zimowiska dla dzieci w miejscowości Zakopane. Opieka wychowawcza, nadzór nad bezpieczeństwem uczestników, realizacja programu pobytu, organizacja zajęć sportowych. Wymagania i kwalifikacje: Pełnoletność, zaświadczenie o ukończonym kursie wychowawcy, zaświadczenie od lekarza medycyny pracy, zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności, umiejętność pracy w zespole. Zapewniamy: Zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie NNW, OC wychowawców, dojazd ( Białegostoku, Suwałk, Ełku, Olsztyna, ) oraz atrakcyjny program zajęć! Zapraszamy do współpracy!!!Aplikacje proszę wysyłać CV, na adres: lzselk@wp.pl. Skontaktujemy się z tylko wybranymi osobami.

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."