Stanowisko:
   wychowawca kolonijny
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   cała polska
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2015-06-27-2015-07-11
Obowiązki: Ośrodek Psychoterapii Behawioralnej SUKCES poszukuje wychowawcy kolonijnego na letni obóz terapeutyczny z dziećmi z ADHD , Zespołem aspergera , Autyzmem dziecięcym , zaburzeniami zachowania . W terminach : 27.06-11.07.2015.r i/lub 12.07-27.07.15.r. Poszukujemy osoby : Pomysłowej , kreatywnej , odpowiedzialnej. Obowiązki : Całodzienna opieka nad dziećmi , prowadzenie zajęć żeglarskich głównie praktyka , prowadzenie zajęć terapeutycznych. Wymagania :- Doświadczenie w pracy z dziećmi (na obozach , zajęciach dodatkowych , szkołach) - Ukończony kurs wychowawcy kolonijnego , - Instruktor żeglarstwa lub patent żeglarski , zaświadczenie o niekaralności , Zaświadczenie lekarskie , książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Mile widziane – ukończony kurs pierwszej pomocy , doświadczenie w pracy z dziećmi z ADHD , ZA , ODD , Autyzmem dziecięcym , studenci/studentki kierunków : Psychologia , Pedagogika ogólna , Pedagogika specjalna , logopedia , socjoterapia , uprawnienia ratownika oraz uprawnienia ratownika medycznego. Oferujemy : -Pracę w młodym i dynamicznym zespole - Jasno określone warunki współpracy - Zakwaterowanie , wyżywienie , dojazd , ubezpieczenie - Możliwość nawiązania dalszej współpracy na obozach letnich i zimowych Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail : sukces.sukces@gmail.com

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."