Stanowisko:
   WYCHOWAWCA NA AMERYKAŃSKIM OBOZIE W POLSCE
   Wynagrodzenie:
   2000 netto (umowa ecenie)zł
   Destynacja:
   Przywidz, Kaszuby
   Wyjazd z:
   Gdańsk
   Termin:
   2017-07-11-2017-08-02
Obowiązki: Jesteśmy firmą od 7 lat organizującą amerykańskie obozy w Polsce. Na naszym obozie nie ma lekcji języka angielskiego, wszystkie organizowane przez nas zajęcia odbywają się w tym języku, stąd niezbędnym warunkiem jest dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego. Szukamy młodych , energicznych ludzi z entuzjastycznym nastawieniem do pracy w charakterze wychowawcy. Potrzebujemy osób kreatywnych, lubiących sport i pobyt na łonie natury. Każda specjalizacja będzie dodatkowym atutem, choć nie jest warunkiem koniecznym. Obowiązki: opieka nad grupą ok. 10 dzieci, organizacja i prowadzenie zajęć specjalistycznych oraz gier i zabaw. Zapewniamy zakwaterowanie, pełne wyżywienie, pół dnia wolnego w trakcie każdego turnusu, 2 dni wolne między turnusami (każdy trwa 10 dni). Ubezpieczenie NNW i OC. Wydajemy zaświadczenia o odbyciu praktyki pracy z dziećmi. Oferujemy fantastyczną zabawę i możliwość pracy w super towarzystwie. Zainteresowanych prosimy o CV (najlepiej w języku angielskim) na adres gary@engimmersion.com

Szukam pracy

Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."
Monika Czapiewska szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem.Wieloletnie doświadcz..."