Stanowisko:
   Osoba prowadząca zajęcia skimboardingu na koloniach
   Wynagrodzenie:
   1200 + premiazł
   Destynacja:
   Bory Tucholskie
   Wyjazd z:
   dojazd własny
   Termin:
   2017-06-24-2017-08-25
Obowiązki: PRACA SZUKA Instruktora Skimboardingu!!! Kolonie :) Firma MIKo - TUR Sp. z o.o. zatrudni skimboardera (wymagane dokumenty instruktorskie lub kurs wychowawcy kolonijnego ) Wynagrodzenie 1200 zł do ręki + premia (wg pracy) za 2 tygodniowy turnus. Wyżywienie i nocleg zapewnia organizator. Doświadczenie mile widziane - niekonieczne. Miejsce Funka k. Chojnic (Bory Tucholskie). Podpisujemy umowę wcześniej = gwarancja pracy! CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres mailowy: miko.tur@onet.eu w tytule maila wpisać "Instruktor skimboard" i wybrany termin (lub terminy): 1. TURNUS: 25.06-08.07.2017 2. TURNUS: 09.07-22.07.2017 3. TURNUS: 23.07-05.08.2017 4. TURNUS: 06.08-19.08.2017 5. TURNUS: 20.08-26.08.2017 (turnus tygodniowy - połowa stawki).

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."