Stanowisko:
   Instruktor/ wychowawca na obozie sportów wodnych
   Wynagrodzenie:
   ---zł
   Destynacja:
   k. Olsztyna
   Termin:
   2017-06-25-2017-08-30
Obowiązki: Wymagania: - umiejętności żeglarskie, - kurs wychowawcy wypoczynku. Dodatkowe atuty: - dobra znajomość zabaw i gier ruchowych, - sportowy charakter, - gra na gitarze. Warunki zatrudnienia: - umowa – zlecenie, - zakwaterowanie i wyżywienie w ośrodku nad jeziorem / jachtach Phila 880 w przypadku rejsów, - dobra atmosfera pracy w gronie rówieśników, - atrakcyjne wynagrodzenie. Istnieje możliwość odbycia płatnych praktyk studenckich w ramach pracy podczas obozów.

Szukam pracy

Mateusz Staniszewski szuka pracy.
"Od 2015 do 2023 roku animator/wychowawca grup na c..."
Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.