Stanowisko:
   Kierownik Kolonii
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Polska, Murzasichle
   Wyjazd z:
   Gliwice / Katowice
   Termin:
   2017-06-25-2017-07-05
Obowiązki: Obowiązki: - zgodnie z ustawą Praca na stanowisku kierownika kolonii podczas trzech turnusów: 25.06 – 05.07.2017 05.07 – 16.07.2017 30.07 – 09.08.2017 Zapewniamy: - umowę zlecenie, - pracę z odpowiednio wykfalifikowanym zespołem ludzi - atrakcyjny program wyjazdu - odpowiednie szkolenie oraz materiały do realizacji programu, - zakwaterowanie, - ubezpieczenie NNW - pełne wyżywienie, - miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy. Wymagania: - ukończony kurs wychowawcy kolonijnego, - zaświadczenie o niekaralności, - kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi poparte referencjami, - odpowiedzialność, - pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki, - dyspozycyjność na wszystkich trzech turnusach, - mile widziane zamiłowanie do nauk ścisłych i klocków LEGO Jeśli masz pasję, ambicje i chcesz zagwarantować dzieciom wspaniałe wspomnienia naukowe i wzbudzić w nich chęć do nauki poprzez zabawę, prześlij nam swoje CV. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wybranym kandydatom/kandydatkom.

Szukam pracy

Mateusz Staniszewski szuka pracy.
"Od 2015 do 2023 roku animator/wychowawca grup na c..."
Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.