Stanowisko:
   Wychowawcy na kolonie
   Wynagrodzenie:
   5250zł
   Destynacja:
   Dziemiany

   Termin:
   2017-06-25-2017-08-28
Obowiązki: Ośrodek Jeździecki Pegaz zatrudni wychowawców kolonijnych na okres od 25.06 do 28.08.2017 r. Zapewniamy: 1) umowę zlecenie, 2) pracę z wykwalifikowanym zespołem, 3) zakwaterowanie, 4) ubezpieczenie NNW, 5) pełne wyżywienie, 6) przyjazną atmosferę oraz bardzo dobre warunki pracy. Wymagania: 1) ukończony kurs wychowawcy kolonijnego, 2) zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności, 3) książeczka sanepidowska z aktualnymi badaniami, 4) pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki, 5) kreatywne organizowanie czasu wolnego obozowiczom, 6) umiejętność pracy w zespole, 7) dyspozycyjność w okresie od 25.06 do 28.08.2017 r. CV prosimy kierować na adres mailowy: kontakt@pegazdziemiany.pl Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Szukam pracy

Mateusz Staniszewski szuka pracy.
"Od 2015 do 2023 roku animator/wychowawca grup na c..."
Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.