Stanowisko:
   WYCHOWAWCA KOLONIJNY
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Siemiany gm. Iława

   Termin:
   2017-06-25-2017-08-30
Obowiązki: Wymagania: - aktualne uprawnienia wychowawcy kolonijnego, zaświadczenie o niekaralności, - umiejętność organizacji aktywności dzieci i młodzieży, - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Oferujemy: - zakwaterowanie i wyżywienie, - umowę zlecenie, - atrakcyjne wynagrodzenie. Terminy turnusów: - I turnus - 25.06 – 06.07.2017 r. - II turnus - 06.07 – 17.07.2017 r. - III turnus - 17.07 – 28.07.2017 r. - IV turnus - 28.07 – 08.08.2017 r. - V turnus - 08.08 – 19.08.2017 r. - VI turnus - 19.08 – 30.08.2017 r. CV ze zdjęciem oraz SKAN aktualnych uprawnień proszę kierować na adres e-mail: spr.promyk@wp.pl w temacie wiadomości wpisując „Aplikacja na stanowisko Wychowawca Kolonijny”. Dodatkowo proszę o wskazanie terminu turnusu w którym może zostać podjęta praca. ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ ODPOWIEDZI JEDYNIE NA OFERTY KTÓRE BĘDĄ ZAWIERAŁY WSZYSTKIE NIEZBĘDNE DOKUMENTY. Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści:” Oświadczam, że wyrażam zgodę na warunkach określonych w ustawie z dn.29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z zatrudnieniem” Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem oraz pełną ofertą obozu na naszej stronie www.sprpromyk.wix.com/promyk.

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."