Stanowisko:
   PIELĘGNIARKA LATO 2017 BORY TUCHOLSKIE
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Bory Tucholskie: Pieczyska
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2017-06-26-2017-07-22
Obowiązki: Biuro Podróży FRAJDA ogłasza nabór osób zainteresowanych objęciem stanowiska PIELĘGNIARKA Praca na obozach letnich organizowanych w sezonie LATO 2017 w Borach Tucholskich: PIECZYSKA. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w organizowaniu aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy do zapoznania się z programami obozów na http://frajda-sport.com.pl/ Zakres obowiązków: • sprawdzanie czystości pomieszczeń, w których przebywają dzieci, otoczenia, a w szczególności: sypialni, pomieszczeń sanitarno-higienicznych • sprawdzanie higieny osobistej uczestników obozu • przy współpracy wychowawców nadzór nad myciem się dzieci • nadzór higieniczny nad realizacją rozkładu dnia dla uczestników • śledzenie higieny żywności /zalecone diety, kontrola przechowywania przez kuchnię próbek żywności • otoczenie opieką chorych w izolatce: - wykonanie zaleceń lekarskich -dbanie o chorego - wykonywanie czynności pielęgniarskich • konwój chorych dzieci do lekarza, szpitala • kontrola nad przyjmowaniem leków przepisanych przez lekarza • przypominanie dzieciom o higienie osobistej • wykonywanie innych pleceń kierownika obozu • po zakończeniu turnusu przekazanie kierownikowi obozu wszelkiej dokumentacji w zakresie zdrowia i higieny uczestników W zamian oferujemy: • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym - umowa o dzieło • Atrakcyjne wynagrodzenie • Możliwość rozwoju zawodowego • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole • Zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie TERMINY OBOZÓW- BORY TUCHOLSKIE: 1. 26.06 - 09.07.2017r. 2. 09.07 - 22.07.2017r. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres: rekrutacja@frajda-sport.com.pl W CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych - tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)" Jednocześnie informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Szukam pracy

Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."