Stanowisko:
   WYCHOWAWCA/INSTRUKTOR PROWADZENIE ZAJĘĆ Z ALPINISTYKI
   Wynagrodzenie:
   od 1000 nettozł
   Destynacja:
   Ślesin
   Wyjazd z:
   cała Polska
   Termin:
   2017-07-03-2017-07-30
Obowiązki: Biuro Podróży FRAJDA ogłasza nabór osób zainteresowanych objęciem stanowiska WYCHOWAWCA z umiejętnościami poprowadzenia zajęć z alpinistyki. Praca na obozach letnich organizowanych w sezonie LATO 2017 nad J. Ślesin k. Konina. Zakres obowiązków: • Pełnienie roli przedstawiciela Biura Podróży Frajda • Dbanie o bezpieczeństwo dzieci w czasie kolonii/obozu • Opieka wychowawcza nad grupą • Prowadzenie zajęć z alpinistyki • Prowadzenie animacji dla dzieci • Pomoc dzieciom w codziennym czynnościach Wymagania i kwalifikacje: • Kurs Wychowawcy Kolonijnego • Wykształcenie branżowe (kwalifikacje instruktorskie z poszczególnych dyscyplin) • Min. 2 letnie doświadczenie. • Wiek 20 - 30 lat (mile widziani studenci lub absolwenci AWF) • Znajomość branży rekreacyjno - sportowej • Wysoka kultura osobista • Dobra organizacja pracy • Umiejętność pracy przy zmiennych warunkach pogodowych. • Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz nieprzewidzianymi sytuacjami. • Samodzielność w pracy • Komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,odpowiedzialność, uczciwość W zamian oferujemy: • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym - umowa o dzieło • Atrakcyjne wynagrodzenie • Możliwość rozwoju zawodowego • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole • Zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie • zwrot ½ kosztów dojazdu (PKP klasa II, autokar) TERMINY OBOZÓW: ŚLESIN: 1. 03.07 - 16.07.2017r. 2. 17.07 - 30.07.2017r. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres: rekrutacja@frajda-sport.com.pl W CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych - tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)" Jednocześnie informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."