Stanowisko:
   Wychowawca kolonijny, dzieci młodsze
   Wynagrodzenie:
   do negocjacjizł
   Destynacja:
   Krynica Morska
   Wyjazd z:
   cała Polska
   Termin:
   2015-06-28-2015-08-22
Obowiązki: Ogólnopolski organizator wyjazdów dla dzieci i młodzieży​ zatrudni wychowawców do dzieci młodszych na różnorodnych tematycznie obozach letnich w Polsce ​podczas wakacji 2015 - dla najlepszych oferujemy stałą współpracę. Gwarantujemy pracę w dynamicznym, młodym zespole pasjonatów i dobre warunki​​. Wymagamy bardzo dużej samodzielności, zaradności i operatywności, wykształcenia wyższego (lub studenci) oraz odpowiednich uprawnień (niezbędne minimum to ukończony kurs wychowawców lub inne uprawnienia dające możliwość pracy z dziećmi i młodzieżą)​​. M​ile widziane doświadczenie w pracy i​ opiece nad grupami dzieci i młodzieży. Zgłoszenia w formie ​listu​ motywacyjnego​,​ CV z aktualnym zdjęciem oraz wskazaniem swojej dyspozycyjności w okresie wakacji prosimy przesyłać na adres mailowy​ praca@kogis.pl z dopiskiem: KOLONIE LETNIE 2015

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."