Stanowisko:
   PILNE!!! WYCHOWAWCA NA KOLONII LATO 2017
   Wynagrodzenie:
   DO UZGODNIENIAzł
   Destynacja:
   NAD MORZEM I W GÓRACH
   Wyjazd z:
   z różnych miast w Polsce
   Termin:
   2017-06-26-2017-07-07
Obowiązki: WYCHOWAWCA NA KOLONIE – LATO 2017 NR REF. WAN04 Wymagania: • Doświadczenie w wyjazdach na kolonie i obozy w roli opiekuna • Niekaralność • Ukończone 21 lat • Uprawnienia do pełnienia funkcji wychowawcy potwierdzone stosownymi zaświadczeniami • Samodzielność, odpowiedzialność, zdolności organizacyjne • Miłość do dzieci i umiejętność nawiązania dobrego kontaktu z nimi • Cierpliwość, uśmiech i pogoda ducha • Dyspozycyjność w okresie wakacji • Dostęp do komputera pozwalający na przesyłanie korespondencji i podpisanie umowy Zakres obowiązków: • Opieka nad dziećmi • Realizacja programu wyjazdu Oferujemy: Pracę sezonową na umowę zlecenie na kolonii. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kadry@obozy.pl z podaniem w tytule wiadomości nazwy stanowiska. Ważne i pomocne będą również informacje o okresie, który może obejmować zlecenie: I turnus 26.06-07.07.2017 II turnus 08.07-19.07.2017 III turnus 20.07-31.07.2017 IV turnus 01.08-12.08.2017 oraz o możliwości dojazdu do miast, gdzie rozpoczynają się kolonie: Warszawa, Lublin, Kraków, Katowice, Opole, Poznań, Wrocław, Łódź. Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Szukam pracy

Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."
Wiktoria Woch szuka pracy.
"Skończyłam licencjat na Akademii Wychowania Fizy..."
Magdalena Tarnówka szuka pracy.
"Witam Z wykształcenia jestem magistrem pedagogik..."